maandag, 01 februari 2010 14:13
De British Darts Organisation heeft het overnamebod van de Professional Darts Corporation definitief afgewezen. Het bestuur van de BDO liet eerder al weten niet in te gaan op het bod van PDC-voorzitter Barry Hearn. Hij wilde de BDO overnemen voor een miljoen pond en daarna nog een miljoen pond in de organisatie investeren. Het bestuur van de BDO had voor haar beurt gesproken, want de volledige raad moest een uitspraak doen. De delegaties van de County's besloten zich zondag bij het advies van het bestuur aan te sluiten.
Hearn reageerde voor de camera van ITV teleurgesteld, al kon hij er ook nog wel het positieve van inzien. "Ik heb vandaag twee miljoen pond bespaart", aldus Hearn. Maar dat was dan ook het enige grappige van de zaak, zo vond de PDC-directeur. "We zijn teleurgesteld en verrast. We wilden een gesprek over een overname en dat was al niet mogelijk. Ik wens de BDO veel succes, al zal de deur altijd open blijven staan. De twee miljoen pond gaan we nu investeren in de PDC."
Op dit moment functioneren de PDC en de BDO naast elkaar. Dat is volgens Hearn wel mogelijk, maar niet zoals het nu gaat. "De BDO verklaart een professioneel wereldkampioenschap te houden, maar Lakeside is geen professioneel toernooi meer. De BDO is voor de amateurs en dat moeten ze zelf ook gaan inzien. Doordat er nu zogenaamd twee professionele bonden naast elkaar werken frustreert en verwart dat zowel het publiek, de televisiezenders als de sponsoren. Er is op dit moment maar één wereldkampioen en dat is Phil Taylor."
Commentaar (25)
...
...
De historie van Lakeside kan best behouden worden als ze samengaan.
Nu word er al bijna niks meer uitgezonden op tv, als de 2 bonden samengaan kan de interesse van grote sponsoren en televisiezenders misschien weer gewekt
worden.
Dan zijn we allemaal winnaars, de darters en het publiek.
Arrogant
Onbegrijpelijk
....
de gemiste kans
@michel
Waar en hoe
Het probleem waar ik denk dat de BDO mee zit is waar het naar toe zal gaan. De( enkele) toernooien van de BDO zijn toegankelijk via de tv en die van de PDC via een decoder.
Persoonlijk denk ik dat de BDO daar angst voor heeft.
Al sinds lange tijd tijd zijn de toernooien van de BDO te volgen en andersom niet.
De PDC is slechts betaalbaar te zien en dat is een bezwaar( ook in mijn ogen).
Als de PDC daar een oplossing voor heeft is het slechts een formaliteit.
Dan rest nog het gebeiren rondom het echte officiéle WK en EK. Ook daar moet dan wat aan gebeuren vanuit de PDC.
Zij moeten dit wel serieus nemen.
En last but not least, ook spelers zoals een Adams hebben kansen bij de PDC.
...
Denk alleen wel dat als je de BDO samenvoegt met de PDC dat dan veel spelers het nivo daar niet aankunnen en dan geen prof meer zijn , top 32 gooit bijna 100 gem red de nummer 9 bij wijse van spreken bij de BDO niet eens!
Blijft lastig verhaal ! voor de dartsport zou het voor ons als publiek wel beter zijn denk .
Groetjes
René F uit Heemskerk
thx bert
commercie
Bij de bdo heb je nog 5 of 6 redelijke spelers en dan houdt het op. De BDO is gewoon een aflopende zaak en een leuke tussenstap tussen de plaatselijke kroeg en de top (=pdc).
overigens wel jammer voor Bunting
lakesite flut
its no fun annymore
Over onze eigen nederlandse zenders maar te zwijgen aan de Lakeside wordt al helemaal geen aandacht meer besteedt ,SBS 6 via internet ook nog maar alleen de echt belangrijke PDC tournooien te volgen , duurt niet lang moet je daar ook nog voor gaan betalen .
Volg het darten via Ubinet alleen jammer dat je het maar met een klein scherm moet doen .
Vreemd ook Skysport weinig aandacht voor darts maar wel bijna elk snookertournooi te zien , trouwens ook bij de BBC ,zelfs dat soort bowling krijgt de volle aandacht bij BBC en Skysport .
in feite is het triest gesteld met de dartsport om deze te volgen zowel in de Engeland danwel in Nederland , velen kunnen zich geen extra zenders gelijk Sport 1 ( sportkanaal) permiteren ,en in principe is dat het me ook niet waard
ga bv zelf naar de eredivisie maar ik hoef er niet speciaal een extra kaanal voor te hebben om al deze wedstrijden te volgen .
En daadwerkelijk als het dalijk ook onmogelijk wordt om het darten te volgen of alleen via dure extra kanalen welke ik mij niet kan veroorloven dan hoeft het voor mij niet meer ,en dan lees ik wel in de zal ik het wel lezen in de diverse aangeboden dart homepages .
Zelf spelen
.....
SBS 6!!!
SBS6 Top
SBS6 Top 2
hart van nederland enz
live streams op internet
sbs
Ook in Frankrijk
@ Erik
Schrijf reactie
Order of Merit Top 10
|
1
|
TAYLOR, Phil
|
£1,088,088
|
|
2
|
BARNEVELD, Raymond van
|
£277,437
|
|
3
|
WADE, James
|
£253,500
|
|
4
|
KING, Mervyn
|
£207,529
|
|
5
|
JENKINS, Terry
|
£189,957
|
|
6
|
BAXTER, Ronnie
|
£179,117
|
|
7
|
LEWIS, Adrian
|
£176,029
|
|
8
|
LLOYD, Colin
|
£156,647
|
|
9
|
OSBORNE, Colin
|
£152,446
|
|
10
|
WALSH, Mark
|
£149,771
|
Toernooien Maart
|
4
|
Exeter
|
Premier League Darts
|
|
6
|
Gladbeck (Dui)
|
winnaar: Vincent v.d. Voort
|
|
7
|
Gladbeck (Dui)
|
winnaar: Adrian Lewis
|
|
11
|
Manchester
|
Premier League Darts
|
|
13
|
Wigan
|
Players Championship 7
|
|
14
|
Wigan
|
UK Open Qualifier 3
|
|
18
|
Brighton
|
Premier League Darts
|
|
20
|
Crawley
|
Players Championship 8
|
|
21
|
Crawley
|
UK Open Qualifier 4
|
|
25
|
Birmingham
|
Premier League Darts
|
Advertentie
Players Championship Gladbeck
German Darts Classic
Zondag
Tweede ronde
Mark Walsh 6-3 Johnny Okken
Matt Clark 6-2 Alex Roy
Paul Nicholson 6-3 Justin Pipe
Andy Smith 6-1 Didier de Vuyst
Barrie Bates 6-3 Vladimir Andersen
Steve Brown 6-2 Per Laursen
Steve Beaton 6-1 Stuart Bousfield
John Part 6-2 Peter Wright
James Wade 6-2 Michael Rosenauer
Peter Manley 6-5 Peter Hudson
Vincent van der Voort 6-3 Darren Webster
Co Stompe 6-5 Michael Kloenhammer
Gary Anderson 6-0 Nigel Heydon
Tony Eccles 6-0 Colin Rice
Mervyn King 6-2 Adrian Gray
Kevin Painter 6-4 Mark Hylton
Colin Osborne 6-1 Hannes Schnier
Mark Webster 6-2 Sergio Pettarini
Joe Cullen 6-1 Dave Askew
Alan Tabern 6-5 Sebastian Pecjak
Kirk Shepherd 6-2 Bernd Roith
Jelle Klaasen 6-4 Kevin Munch
Ronnie Baxter 6-2 John Quantock
Brendan Dolan 6-2 Stefan Ripkens
Wes Newton 6-0 Tobias Walprecht
Steve Hine 6-5 Nick Fullwell
Adrian Lewis 6-3 Maik Langendorf
Mark Dudbridge 6-2 Dennis Smith
Colin Lloyd 6-2 Wim Mink
Andree Welge 6-3 Tony Randell
Nils Heinsoe 6-3 Rocco Maes
Robert Thornton 6-2 Chris Loudon
Derde ronde
Mark Walsh 6-4 Matt Clark
Andy Smith 6-4 Paul Nicholson
Steve Brown 6-5 Barrie Bates
Steve Beaton 6-5 John Part
James Wade 6-3 Peter Manley
Co Stompe 6-2 Vincent van der Voort
Gary Anderson 6-3 Tony Eccles
Mervyn King 6-2 Kevin Painter
Mark Webster 6-5 Colin Osborne
Alan Tabern 6-4 Joe Cullen
Kirk Shepherd 6-5 Jelle Klaasen
Brendan Dolan 6-5 Ronnie Baxter
Steve Hine 6-3 Wes Newton
Adrian Lewis 6-2 Mark Dudbridge
Andree Welge 6-4 Colin Lloyd
Robert Thornton 6-4 Nils Heinsoe
Laatste 16
Mark Walsh 6-0 Andy Smith
Steve Brown 6-4 Steve Beaton
James Wade 6-4 Co Stompe
Gary Anderson 6-0 Mervyn King
Mark Webster 6-5 Alan Tabern
Brendan Dolan 6-1 Kirk Shepherd
Adrian Lewis 6-4 Steve Hine
Robert Thornton 6-1 Andree Welge
Kwartfinales
Mark Walsh 6-5 Steve Brown
Gary Anderson 6-0 James Wade
Brendan Dolan 6-3 Mark Webster
Adrian Lewis 6-5 Robert Thornton
Halve finales
Mark Walsh 6-3 Gary Anderson
Adrian Lewis 6-4 Brendan Dolan
Finale
Adrian Lewis 6-4 Mark Walsh